برنامه نویسی ویندوز

برنامه نویسی ویندوز1398-5-26 14:32:43 +00:00

برنامه نویسی ویندوز چیست؟

برای انجام خواسته ها و فهماندن دستورات و مفاهیم مد نظرمان به رایانه باید از برنامه نویسی ویندوز استفاده کنیم. به این منظور از زبان های برنامه نویسی متفاوتی استفاده می کنیم تا رایانه منظور ما را متوجه شده و از آنها استفاده کند. زبان هایی مانند سی شارپ (#C)، سی پلاس پلاس (++C)، جاوا، متلب، پایتون، SQL، ویژوال بیسیک و …برای تولید نرم افزار های تحت ویندوز استفاده می شوند که با توجه به زمینه ی فعالیتشان محدودیت ها و مزیت هایی دارند.در کل برنامه نویسی که منجر به تولید نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز شود را برنامه نویسی ویندوز می گویند.

win.1 (رها سافت)
win.2 (رها سافت)

خدمات برنامه نویسی ویندوز در رهاسافت

رها سافت به صورت حرفه ای در سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به تجربه چندین ساله ما در خصوص طراحی و برنامه نویسی ویندوز نرم افزار های تحت ویندوز، در اکثر حوزه های برنامه نویسی ویندوز متخصصین ما آماده ارائه راه حل های نرم افزاری از جمله توسعه نرم افزار، پشتیبانی و مهندسی معکوس و بسیاری خدمات دیگر به شما مشتریان عزیز است.

رهاسافت مفتخر به انجام پروژه های متعدد سفارشی می باشد که موفق به اخذ رضایت نامه از تمامی مشتریان گردیده است. شما نیز میتوانید با ارسال و اعلام برنامه های مورد نیازتان از مشاوره رایگان بهره مند گردید و در کوتاه ترین زمان ممکن با تیم رها عقد قرارداد نمایید. رها یعنی آزادی شما از دغدغه های برنامه نویسی.

مزایای برنامه های تحت ویندوز

  • از مهمترین برنامه نویسی ویندوز ، توانایی دسترسی آن ها به رجیستری است؛ درحالیکه برنامه های تحت وب این توانایی را ندارند.
  • در برنامه های تحت ویندوز، با توجه به کنترل کامل بر برنامه کاربر، میتوان برنامه ای با رابط کاربری کاربردی و با گرافیکی زیبا طراحی کرد.
  • از مزایای برنامه های ویندوز، سرعت عمل بالای آنهاست؛ زیرا پردازش فقط برای کاربر انجام می شود و تبادل اطلاعات با سرور لازم نیست.
  • اغلب این برنامه ها، برنامه هایی هستند که نیاز به سرعت در پاسخ به درخواست کاربر دارند؛ مانند برنامه های اجرایی در فروشگاهها.
  • از نمونه های دیگر این برنامه ها، برنامه های نیازمند به پردازش زیادی در سرور هستند؛ همچون بازی های کامپیوتری و برنامه های گرافیکی.
win.3 (رها سافت)
win.4 (رها سافت)

چرا نرم افزارهای تحت ویندوز رهاسافت؟!

تلاش رهاسافت بر این است که راه حل های مورد استفاده ما برای شما در برنامه نویسی ویندوز صرفا برآورده کننده نیازهای فعلی شما نباشند. بلکه نرم افزار طراحی شده برای شما، همواره قابلیت بسط و گسترش برای آینده را داشته باشد. نتیجه این اقدام، استفاده بهینه از سرمایه گذاریتان به نحو مطلوب و مطمئنی است که نیاز به کمترین پشتیبانی و یا خدمات تعمیر و نگهداری دارد. کافیست بدانید هزینه صرف شده برای پشتیبانی معمولا بیشتر از طراحی است؛ در نتیجه بهینه ترین حالت استفاده از نرم افزار حالتی است که کمترین نیاز را به پشتیبانی داشته باشد.

اولین مرحله طراحی و برنامه نویسی ویندوز، شناخت نیاز مشتری و اهداف پروژه است. وظیفه ما این است که روش ها و راه حل های موجود را برای مشتری توضیح داده و بر اساس نیازهای کسب و کار مشتری، بهترین نرم افزار را برای او طراحی کنیم.