ویدیو

ویدئو1398-5-26 14:34:25 +00:00

تأثیرات ویدئو مارکتینگ بر کسب کارهای امروزی

ویدئو امروزه بیشترین بازدید در سایت ها را دارند؛ و این برمی گردد به اینکه بهترین راه آموزشی از طریق دیداری و شنیداری است، تاجایی که دانشجویان برای یادگیری مسائل درسی و انجام پروژه های تحقیقاتی یا عملی  خود و صاحبان کسب و کارهای بزرگ برای یادگیری ترفندی خاص یا جدید در کارشان از این روش استفاده میکنند.

خلاصه کلام  ویدئو مارکتینگ در این روزها یکی از  بهترین راه های  ارتباطی با کاربران اینترنت و به نوعی بازاریابی اینترنتی است. اگر می خواهید در کسب و کارتان  شناخته شوید  و یا سایتی که طراحی کردید در موتورهای جستجو(گوگل) رتبه بالایی داشته باشند می توانید با تولید محتوای ویدئویی که تاثیرگذارتر از محتواهای متنی  است، خدمات و محصولات خود در هر فیلدی که فعالیت دارید را دراختیار کاربران قرار دهید.

video.1 (رها سافت)
video.2 (رها سافت)

تیزر تبلیغاتی

بکارگیری روش های موثر تبلیغاتی درخصوص معرفی محصولات و خدمات به بالا رفتن فروش و طول عمر کسب و کار کمک می کند. تیزر یک روش حرفه ای برای ارائه اگهی است که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، کنجکاوی را در مخاطب ایجاد می کند. امروزه  تیزرهای خلاقانه تبدیل به عامل تاثیرگذاری در جذب مشتری و مخاطب شده اند.

video.4 (رها سافت)

موشن گرافیک

موشن گرافیک یک روش از گرافیک متحرک است که جذابیت زیادی برای مخاطبین دارد و باعث پایین آمدن هزینه ها می شود. همانطور که می دانید برای ساخت یک کلیپ به دوربین، نورپردازی، صدابرداری، بازیگر و در آخر تدوین نیاز داریم. ولی موشن گرافیک تقریبا فقط تدوین و صداگذاری دارد و بقیه نقش ها توسط کامپیوتر انجام می شود.

video.3 (رها سافت)

انیمیشن

انیمیشن مجموعه ای از تصاویر ثابت با تفاوت های جزئی است که بخاطر تغییر نمایش سریع باعث ایجاد توهم حرکت می شود. روش های ساخت انیمیشن به صورت سنتی و متد انیمیشن سازی استاپ موشن از اشیای دو بعدی و سه بعدی، عروسک و برش های کاغذی است.انیمیشن استاپ موشن تکنیکی است که با دستکاری اشیا و عکاسی از آنها بصورت فریم به فریم برای ایجاد حرکت ساخته می شود.

خدمات رها سافت در زمینه ویدئو

از آنجایی که نتایج ویدئویی در جستجوهای گوگل در اولویت هستند و تاثیر بازاریابی اینترنتی بیشتر از محتوای متنی است پس استفاده از آن رتبه بندی سایت شما را بالا خواهد برد. رها سافت با ارائه خدمات در زمینه ویدئو مارکتینگ با ساخت انیمیشن، تیزر، استاپ موشن و موشن گرافی شما را در برای برتر بودن کسب و کارتان یاری می کند.

video.5 (رها سافت)