طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاهی1398-5-26 14:49:10 +00:00

طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاهی یک فرآیند توسعه وب با تمرکز بر روی عوامل زیبایی شناختی و اقلام فروشگاه است؛ به گونه ای که وب سایت فروشگاهی را از نظر بصری جذاب واز نظر کاربری آسان نماید. همه چیز در مورد وب سایت شما از جمله محتوا، ظاهر و نحوه کار آن توسط طراح وب تعیین می شود.

یک طراح سایت فروشگاهی مشخص میکند که المان های مختلف یک وبسایت مثل متن ها، عکس ها و لینک ها به چه شکل نمایش داده شوند و هرکدام از بخش های سایت مثل لوگو، مقالات و منو در کجای صفحه وب قرار بگیرند.

طراحی وب سایت(web design)
shopping site (رها سافت)

طراحی سایت فروشگاهی

Corporate site (رها سافت)

طراحی سایت شرکتی

Custom site (رها سافت)

طراحی سایت سفارشی

web D.4 (رها سافت)

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

در عصر دیجیتال امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت گامی ضروریست. یکی از مهم ترین عوامل موفقیت برای یک برند، طراحی وب مناسب با آن کسب و کار است.

طراحی وب خوب می تواند تنها چیزی باشد که شما را به جلو هل می دهد و یا شما را پایین می کشد. این موضوع اهمیت دارد چون بازتاب نحوه کسب و کار و برند شما است و در نهایت این که مشتریان فعلی و بالقوه شما چگونه برندتان را می بینند.

با یک عملکرد فوق العاده می توانید یک مشتری مادام العمر به دست آورید و یا با یک عملکرد ضعیف مشتری بالقوه را برای همیشه از دست بدهید!

طراحی وب سایت چه تاثیری بر کسب و کار من میگذارد؟

  • بازار هدف خود را گسترش دهید: با یک وب سایت خوب می توانید تجارت خود را توسعه داده، صدها یا هزاران نفر را به فروشگاه آنلاین خود جذب کنید و کسب و کارتان را جهانی نمایید.

  • استفاده از قانون 24/7 و 365 : وب سایت حرفه ای مشتریان شما را  قادر می سازد در هر ساعتی از شبانه روز محصولات و خدمات شما را مشاهده کرده و درخواست خود را ثبت نمایند.

  • هزینه کمتر، تبلیغات بیشتر: یک سایت کاربردی ویترین محصولات و خدمات شما خواهد بود. این بیلبورد تبلیغاتی با قیمت بسیار کمتر در دید مشتریان بالقوه ی بسیار بیشتری قرار می‌گیرد.

  • حضور در بازار رقابتی آنلاین: امروزه افراد به هنگام نیاز به یک محصول، آنلاین شده و به دنبال خدمات مورد نظرشان می گردند. حضور برند شما به صورت آنلاین باعث جذب این افراد می شود.

web D.2 (رها سافت)
web D.3 (رها سافت)

خدمات پشتیبانی بهتر و کامل تر

یک سایت فروشگاهی خوب مشتریان شما را قادر می سازد در هر لحظه ای از شبانه روز، حتی اگر در محل کار خود نباشید، با شما ارتباط برقرار کنند و شما براحتی می توانید از خارج از محل کار این مکاتبات را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید راهنمایی هایی برای مشتری ایجاد کنید، ویدیو های آموزشی بسازید، مشکلات مشتریانتان را بررسی کرده و نیاز های آن ها را از طریق وبسایتتان برطرف کنید و بهترین پشتیبانی را به آنها ارائه دهید.