برنامه نویسی iOS

برنامه نویسی ios1398-5-26 14:35:40 +00:00

برنامه نویسی iOS چیست؟

برنامه نویسی IOS

به جرات میتوان گفت امروزه %90 کارها، از کارهای معمولی روزمره گرفته تا کارهای پیچیده محاسباتی یا طراحی و … را با گوشی موبایل انجام میدهیم؛ پس نیاز اساسی و ضروری به اپلیکیشن های موبایل بوجود می آید. افراد یا شرکت هایی که قصد ارائه خدمات و محصولات خود را دارند با استفاده از اپلیکیشن ها بهتر و سریعتر می توانند خود را معرفی کنند. iOS (آی او اس) سیستم عاملیست که شرکت اپل برای گوشی های موبایل،تبلت آیپد و اپل واچ های خود انحصارا طراحی کرده است.

امروزه iOS بین سیستم عامل های معروفی که برای موبایل وجود دارند مانند اندروید از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده میشود.در حال حاضر بیش از یک میلیون نرم افزار در فروشگاه اپلیکیشن App Store وجود دارد ک بیش از میلیاردها بار توسط کاربران iOS دانلود شده اند. در ادامه مزایای این سیستم عامل پرکاربرد را بررسی می نماییم.

programing ios

چرا محصولات اپل و برنامه نویسی iOS؟

دلایل مختلفی برای استفاده از گوشی اپل از طرف کاربران وجود دارد، یکی از مزیت های آن بالا بودن امنیت آن در برابر ویروس هاست. همچنین کسانی که به کیفیت بسیار بالای تصاویر اهمیت میدهند، افرادی ک قیمت بالا براشون مهم نیست و فقط به دنبال برند و بهترین کیفیت هستند حتی اگر احتیاجات روزمره مهمتری داشته باشند هم از این محصولات استفاده می کنند، اینگونه است که کاربران اپل افزایش یافته پس شما بیشتر از گذشته نیاز به معرفی خود به افراد دارید.

یکی از مشکلات کاربران گوشی های اندویدی از جمله سامسونگ، اچ تی سی، هواوی، ال جی و نظیر اینها تاخیر بسیار زیاد در آپدیت نسخه جدید اندروید است؛ در همین حال اپل آخرین تغییرات و بروز رسانی خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربرانش قرار میدهد. معمولای بالای 80 % از کاربران به سرعت همزمان با بروز رسانی جدید سیستم عامل خود را آپدیت می کنند.

خدمات iOS در رها سافت

اگر می خواهید در عصر جدید ارتباطات شما نیز دستی بالای دست ها داشته باشید و بدرخشید، رها سافت با وجود  متخصصین حرفه ای و با به کارگیری به روز ترین محیط های تحت برنامه نویسی IOS با وجود محدودیت های نرم افزاری اخیر به تولید اپلیکیشن های پویا و کاربردی برای شما می پردازند.

برای تولید نرم افزار موبایل اپل و تبلت آیپد،از زبان های برنامه نویسی مانند سوئیفت، ابجکتیو سی و … استفاده می کنند. اما قویترین و بهترین زبان برای این کار سوئیفت است. سوئیفت یکی از مهمترین و جدیدترین زبان هایی است که میتوان توسط آن بر روی محصولات اپل برنامه نویسی کرد.