طراحی گرافیک

طراحی گرافیک1398-5-26 14:52:23 +00:00

طراحی گرافیک

معرفی و بازاریابی محصولات و خدمات کسب و کارها از روش های مختلف صورت می گیرد که یکی از این راه ها، چاپ و تکثیر آگهی است. افرادی که در حوزه طراحی گرافیک فعالیت می کنند از تبلیغات بنری، موبایلی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز برای افزایش محبوبیت برند خود استفاده می کنند.

روی آوردن به این قبیل تبلیغات باعث کاهش هزینه ها می گردد. اما با این وجود هنوز کسانی هستند که خواندن یک صفحه از تبلیغات چاپی را به گذراندن وقت در شبکه های اجتماعی و رسانه ها ، ترجیح می دهند.  تبلیغات بصورت پوستر، بنر و بیلبورد به خاطر نصب شدن در محلی خاصی میتواند توجه افراد در حال عبور را به خود جلب کند و این باعث تثبیت ذهنی بیشتر کسب و کار شما نسبت به تبلیغات اینترنتی خواهد شد.

GD.1 (رها سافت)
GD.2 (رها سافت)

گرافیک وب سایت

طراحی گرافیک قالب وب سایت یک شرکت یا سازمان ، شناسنامه اینترنتی آن کسب و کار است. محققین دریافته اند که ذهن انسان برای انتخاب بین چند گزینه پیش رو، به 3 ثانیه ابتدایی ارتباط با آن ها توجه می کند؛ یعنی ابتدا چشم می بیند و سپس ناخودآگاه شما تصمیم می گیرد که ادامه دهد یا صرف نظر کند.

پس گرافیک سایت شما تعیین کننده جذب مشتری شماست. اگر سه ثانیه اول زیبایی و گرافیک سایت روی کاربر شما تاثیر لازم را نگذارد، به راحتی صفحه را خواهد بست و سراغ رقبای شما می رود.

خدمات گرافیکی رهاسافت

ما در رهاسافت با به کارگیری جدیدترین تکنیک ها طراحی گرافیک و با همکاری متخصصین گرافیست خدمات زیر را به شما ارائه خواهیم داد:

  • طراحی گرافیک اختصاصی و متفاوت نسبت به رقبایتان
  • طراحی لوگو و بنر مناسب وب سایت کسب و کار شما
  • رعایت چیدمان مناسب انواع محتوای متنی و تصویری
طراحی اپلیکیشن